%30'a Varan Yaz Fırsatları Hızlı Teslimat Fırsatı %30'a Varan Yaz Fırsatları Hızlı Teslimat Fırsatı %30'a Varan Yaz Fırsatları Hızlı Teslimat Fırsatı %30'a Varan Yaz Fırsatları Hızlı Teslimat Fırsatı
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Gümüş Piercing Modelleri

 
Piercing ürünleri seçilirken vücudun kullanılacağı bölgeye dikkat edilmelidir. Vücut anatomisine göre yapılan seçimler ile uzun süreli kullanım sağlanabilir. Dil, dudak, kulak memeleri ve kulak memelerinde kullanılan ürün çeşitleri düz olarak tasarlanmıştır. Yay açılı modeller kulak kanalı, helis, kale veya göbek gibi kulağın bölümlerinde kullanılabilir. Bu sayede bu bölgeye daha iyi uyum sağlar ve vücuda zarar vermez. 
 
Gümüş Piercing Modelleri, bakıldığında kulak kısmına uygun boyutta olan küpenin tercih edildiği görülmektedir. Çoğu kulak kıkırdak dokusundan oluşur. Heliks adı verilen kulağın üstündeki alan için gümüş kıkırdak piercingleri vardır. Bu çeşitler genellikle sağlıklı, karartmama gibi özelliklere sahip müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Bu aksesuarlar neredeyse kulağın her yerine takılabilir. Kulak memesi adı verilen lobda piercing neredeyse ağrısız ve farklı tarzlara uygun ürünlerle yapılabilmektedir. Gümüş küpeler kadınların en çok sevdiği aksesuarlardan biridir. Kulakta kullanılan aksesuarlar estetik yerleşimi ile kadın ve erkekler tarafından tercih edilmektedir. İlk uygulamadan sonra piercing bölgesi için gerekli bakım sağlandıktan sonra sağlıklı bir şekilde piercing kullanımına başlanır. 
Gümüş piercing modelleri sade, günlük kullanıma uygun modeller kadar iddialı tasarımları ile de elde edilebilir. Her perfore alan için iyileşme süresi dokunun hassasiyetine göre değişir. İyileşme döneminden sonra ilk cerrahi çelik uygulama armatürü değiştirilir. Piercing, kulakların yanı sıra vücudun farklı bölgelerinde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Kaş, dudak ve burnun farklı noktalarına da uygulanabilir. Gümüş piercing, burun bölgesi için en çok tercih edilen stile sahiptir. 

Gümüş Piercing Fiyatları

Septum, burun delikleri, burun köprüsü, burun çatısı gibi burnun farklı bölgelerine uygulanır. Vücudun en sık kullanılan bölgelerinden biri karın bölgesidir. Göbeğin üst veya alt kısmına farklı şekillerde yerleştirilebilir. Gümüş piercing, tekli, ikili, alt, endüstriyel, çoklu, harici olarak mevcuttur, göbek bölgesinde çelik cerrahi sonrası rahatlıkla kullanılabilir. Malzemelerin hassas ciltler üzerindeki uyumluluğu ürünü tercih etmenizin sebeplerinden biridir. Küpe fiyatları işçiliğe, kullanılan malzemenin yoğunluğuna veya tasarımına göre değişiklik göstermektedir Gümüş Piercing Modelleri ile ihtiyacınız olan tüm piercing çeşitlerini bulabilirsiniz.

Gümüş Piercing Fiyatları

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...